Doğalgaz Projesi Çizimi

Doğalgaz Projesi Çizimi

Doğalgaz hattı döşetilen evimiz veya işyerimiz için doğalgaz proje çizimi zorunluluğu bulunuyor. Projesi olmayan doğalgaz hattı açılmıyor. Sağlıklı bir önlem olarak doğalgaz projesi çizimleri öncelikle yapılmalı, gaz açımı ve sayaç için başvuruda bulunulmalıdır. Kullanacağımız doğalgaz hattı yeni ise kombi aldığımız firma ile anlaşarak doğalgaz çizim işimizi onlara yaptırabiliyoruz. Sonra gaz açımı için başvuruda bulunup, gerekli yerlere belirli ücretleri yatırarak birkaç gün içinde gaz açımımızı sağlayabiliyoruz.

İlk defa gaz açtıracaklar için geçerli olan bu yöntem, daha sonraları saati üzerine almak isteyen kiracı veya ev sahibi için aynı kurallar geçerli değildir.Proje çizimi istenmemektedir. Sadece saat üyelik ücreti alınmaktadır. Saati üzerimize devir alırken, alınan ücret istenildiği takdirde doğalgaz faturası ile üç taksite bölünerek ödenebilme kolaylığı sağlanıyor. Doğalgaz projeleri yeni hat döşetecekler için yapılması şartı vardır. Yetkili gaz firması gaz açımını proje onayından sonra yapmaktadır.

 

 

Yeni döşeteceğimiz doğalgaz proje çizimi nasıl yapılır? Sorusu aklınıza gelebilir. Doğalgaz çizimleri yetkili mühendisler tarafından yapılmalı ve onaylanmalıdır. Doğalgaz tesisatı da tabi yetkili servisler tarafından yapılırsa, ilerde sorun yaşama olasılığı azalır. Fakat günümüzde herkes doğalgaz su tesisatını ve doğalgaz tesisatını yetkili, yetkisiz kişilere yaptırabiliyor. Bunun kesinlikle önüne geçilmesi gereklidir. Daha sonra proje çizimi için bu işi yapan yerlere başvuru yapılabiliyorlar. Ya da kombiyi satın aldıkları yere çizim işlemini belirli ücret karşılığında yaptırtabiliyorlar. Kesinlikle sağlıklı olmayan bu yöntemden vazgeçmek, autocad doğalgaz projesi çizimi konusunda uzman kişiler tarafından yapılarak, doğalgaz hattı döşeme işlemi gerçekleştirilmelidir. Doğrusu da olması gereken budur.

 

 

Doğalgaz döşenecek bina sıfır ise mütahitler bu işlere biraz daha önem veriyorlar ve artık doğalgaz projesi örnekleri olan binalardan satın aldığımız veya kiraladığımız dairelerde sorun yaşama gibi olasılıklar ortadan kalkmış oluyor. Uzman kişiler tarafından doğalgaz hattı döşemesi yapılmazsa, peteklerin verimlerinde her zaman sorunlarla karşılaşma olasılığı yüksek oluyor. Bazı peteklere yeterince su gitmiyor. Isıtma sağlanmıyor. Ya da sorunlar her zaman çıkabiliyor. Borularda tıkanıklık, kombide verimsizlik gibi sorunlar, yetkili kişiler tarafından yapılmayan kombi tesisatlarında meydana geliyor.

Kaliteli bir hizmet almak için doğalgaz projemizi yetkili mühendislerden destek alarak doğalgaz projesi nasıl çizilir? Sorusunun yanıtını almalıyız. Yetkili kişilerce tesisatımızı döşetmeli gaz açımını gönül rahatlığı içerisinde sorun yaşamadan yaptırmalıyız. Böylece hem iyi verimle ısınma sağlamış olacağız, hem de en ufak bir sorunla karşılaşma risklerimizi minimum seviyede tutacağız.

 

Eyüboğlu Isı Gaz Dağıtım Pazarlama sektöründe uzun yıllardır tecrübesiyle Baymak Ana Bayii ve İGDAŞ sertifikalı firması olarak hizmet vermektedir. İgdaş sertifikası olması nedeniyle her türlü doğalgaz projesi çizimi konusunda yetkilidir. Baymak ısıtma soğutma sistemleri ürünlerinin Perakende ve Toptan Satış imkânlarını yapmasının yanı sıra "Kredi Kartı ile kapıda ödeme hizmeti, EFT & Havale ile ödeme imkânları sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

 

Kombi ve Klima Montajı, Doğalgaz Proje Çizimi ve Doğalgaz Değişim Projesi hizmetlerini her türlü bireysel ve kurumsal alanlarda vermektedir. Sipariş ve Destek Hattı: 0216 370 37 53. Nolu telefondan Eyüboğlu ısıya ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile tanışabilir doğalgaz, baymak kombi, proje çizimi vb. işlerinizi güvenle yetkili kişilerce yaptırtabilirsiniz. İlerde sorun yaşamamak için doğalgaz proje çizim ve tesisat işlerinizi mutlaka yetkili kişilerce yaptırmalı, kombinize uygun menfez havalandırmalarına dikkat etmelisiniz.

Kazan Merkezi © 2019
- Design by FocusThemes